Denizli Pam Termal Otel, Denizli Bitki Banyosu Ve Aroma Banyo, Denizli Su İçi Egzersizleri

Pam Termal Otel Su Altı Masajı, Pam Termal Çamur Banyosu, Pam Termal Hamam, Pam Termal Standart Oda

Denizli Pam Termal Suit Oda, Pam Termal King Suit, Pam Termal Aile Odası, Toplantı, Denizli Pam Termal Banket, Pam Termal Düğün & Organizasyon

  • Türkçe
  • English
Online Rezervasyon

Otelimiz

Denizli Pam Thermal SPA Hotel

Pamukkale'nin Karahayıt mevkiinde, ormanlarla kaplı dağların eteklerinde yer alan Pam Termal Otel, beş yıldızlı bir termal tesistir. Otelimizin konukları Pamukkale travertenlerini oluşturan termal sudan ve Kleopatra antik havuzundan yararlanabildikleri gibi, otel bünyesinde bulunan Karahayıt'ın ünlü kırmızı travertenlerini oluşturan kırmızı termal su havuzlarından da yararlanabilmektedirler. Otelden çıkan kırmızı termal suyun oluşturduğu kırmızı travertenler de enfes bir güzelliğe sahip. Pamukkale-Karahayıt ilçesinin ilk ve tek tıp merkezi olan Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Pam Termal Otel'in bahçesinde yer alıyor.

Otel ile tıp merkezi arasındaki mesafe, konukların bir dakikadan daha kısa bir sürede ulaşabileceği kadar kısadır. Otel, ormanın hemen yanında 19.000 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiştir. Orman veya havuz manzaralı 8 blok ve 236 oda, suit veya king suit seçenekleri ile misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.