Denizli Pam Termal Otel, Denizli Bitki Banyosu Ve Aroma Banyo, Denizli Su İçi Egzersizleri

Pam Termal Otel Su Altı Masajı, Pam Termal Çamur Banyosu, Pam Termal Hamam, Pam Termal Standart Oda

Denizli Pam Termal Suit Oda, Pam Termal King Suit, Pam Termal Aile Odası, Toplantı, Denizli Pam Termal Banket, Pam Termal Düğün & Organizasyon

  • Türkçe
  • English
Online Rezervasyon

Değerlerimiz

Ürün Kategorileri

Değerlerimiz

Pam Termal Otel, 1990 yılından bu güne kadar gelen kurumsal felsefesini; Termal'in Tatil'in ve Tedavi'nin kaliteyle harmanlandığ doğaya uyumlu tesislerinde "aile şirketi geleneği" ile oluşturmuştur.1987 yılında temelleri atılan şirketimiz, Pam Thermal Hotel 'den sonra kardeş firmalar olarak 1999 yılında Kuşadası'nda ADALAND'i ve 2008 yılında Alanya'da SEALANYA'yı kurup ülkemizde turizm sektöründe gelişmeye ve ilerlemeye devam etmiştir.
Pam Termal Otel, insan, çevre, tabiat ve tarih sevgisiyle kazandığı dünya dostluğunu, sürdürülebilir hizmet kalitesiyle geliştirmekte ve sunmaktadır.Hizmet felsefesinin ana unsurlarının başında "misafir memnuniyeti" gelmektedir. Bu felsefe "güvenilir ve kaliteli hizmet" anlayışının ana fikrini oluşturmaktadır.

Pam Termal Otel'in sağlık  turizmi sektörünün öncü kurumlarından biri olmasında, yeni girişim ve fikirlerle açık olmasının, büyümenin yegane yolunun gelişimden, yenilenmeden geçtiğine inanmasının katkısı büyüktür . Bulunduğu bölgeye yatırım yaparak ekonomik açıdan katkı sağlayan Pam Termal Otel, doğaya, tarihe ve sosyal yapıya verdiği destekle sektörüne projeksiyon tutmaktadır.

Pam Termal Otel; İnsana, Tarihe ve Çevreye Saygının Marka Temsili
Pam Termal Otel, Türkiye'nin ve Ege'nin tüm değerlerine sahip çıkarak, yaşadığı çevreye saygıyı ana ilke olarak kabul ediyor.
 
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon  Merkezi
Pam Termal Otel bünyesinde bulunan A1 sınıfı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi bölgede sağlık turizminin başlamasına öncülük etmiş ve içinde bulundurduğu ileri teknolojiyle hastalarına kaliteli tedaviyi sunmayı hedeflemiştir.
 
Sağlık ve Güvenlik
Herkes her zaman hijyene ihtiyaç duyar prensibiyle, otellerimizin sağlık ve güvenlik ile ilgili rutin kontrol ve denetlemeleri ISIS (International Safety Inspection Service) tarafından düzenli ve devamlı olarak gerçekleştirilmektedir.