line decor
  
line decor
 
Pam Termal Otel

Pam Termal Otel, Türkiye'nin batısında Denizli ilinin Pamukkale Karahayıt bölgesinde ormanla kaplı dağların eteğinde yer alır. Pamukkale'nin beyaz travertenlerine karşılık, Karahayıt bölgemiz kırmızı suyu ile ünlüdür.

Tesisimizin içinden çıkan termal kaynak, oluşturduğu çok güzel kırmızı travertenler ve termal havuzlar herkesi hayran bırakır.

Otelimize geldiğinizde sizi güler yüzlü resepsiyon personelimiz karşılar. Lobi, lobi bar, televizyon salonu, idari bölümler ve marketin bulunduğu giriş katımızın her köşesinden ayrı bir keyif alırsınız.

Mal Alımı İşi için ihale ilanı

Beytur Beyşehir Turizm İşletmeleri A.Ş. , T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı  Alternatif Turizm Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Denizli Karahayıt’da  Pam Termal Tedavi Merkezine Dönüşüyor Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Fatih Mah.120 Sağlık Sokak No5 Karahayıt/Denizli adresinden veya www.pamthermal.com  internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati:18.06.2014  -  14:00’dır.

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.pamthermal.com ‘da yayınlanacaktır.

Teklifler, 18.06.2014 tarihinde, saat 14:00’da  Fatih Mah.120 Sağlık Sokak No5 Karahayıt/Denizli adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İhale ilgili gerekli bilgileri Zip formatında indirmek için burayı tıklayınız.Türkiye'nin İlk A Tipi Tıp Merkezimiz Açıldı

Pamukkale ve Karahayıt bölgesindeki ilk ve tek A Tipi Tıp Merkezi, Pam Termal Otel bünyesinde açılmış bulunmaktadır.
SGK anlaşmalı Tıp Merkezimizde, dışarıdan gelerek tedavi hizmetleri alabildiğiniz gibi, otelimizde tam ve yarım pansiyon konaklayarak da yararlanabilirsiniz.
Sizlere sunulacak tedavi hizmetlerimiz doktorlarımızın giriş muayenesi sonucunda sizler için önereceği tedavi programıyla belirlenmektedir.

A Tipi Tıp Merkezimiz için tıklayınız.

Nicolas Cage, 2011'de Pam Termal Otel'de Misafir Oldu

Bir film çekimi için Pamukkale'ye gelen ünlü Amerikalı Aktör Nicolas Cage 2011 yılı başında Pam Termal Otel'de misafir oldu.
Konuyla ilgili haber ve resimler için tıklayınız.

Pam Termal Otel 2009 Yılında İzmir Bölgesinde Altın Madalya Aldı

Pam Termal Otel, 2009 yılında İzmir Ticaret Odası tarafından Altın Madalya ile ödüllendirildi. Ülkemizin en önemli turizm ve ticaret bölgelerinden biri olan İzmir bölgesinde, 2009 yılında Türkiye'ye en fazla döviz kazandıran işletme olarak Pam Termal Otel'e Altın Madalya verildi.
Altın Madalya sertifikasını büyük boyda görmek için tıklayınız. 
Tel: 0 258 271 41 40 --- Faks: 0 258 271 40 97 --- KARAHAYIT / PAMUKKALE - DENİZLİ